Kādam jābūt iekārtu piegādātājam

Laba piegādātāja izvēle – tas ir ceļš pretī auglīgai sadarbībai, pateicoties kam, var sasniegt augstus rezultātus savā jomā, kā arī samazināt atlikumu pārstrādes iekārtu izmaksas. Sadarbojoties ar labu piegādātāju, ražošana uzplaukst, tās ienesīgums un produktivitāte palielinās vairākas reizes.

Izvēles kritēriji

Kādam jābūt ideālam piegādātājam? Kādām īpašībām viņam jāpiemīt? Viss ir pavisam vienkārši:

  • Uzticamība – galvenā un neatņemamā ideāla piegādātāja īpašība. Viņam vienmēr jābūt preču krājumiem, jāpiedāvā skaidru sadarbības struktūru un jābūt pieredzējušam savā jomā.
  • Augsts personāla profesionālisma līmenis – ne mazāk svarīgs faktors. Bez kompetentas un pilnvērtīgas konsultācijas par iegādājamo preci noteikti neiztikt.
  • Atbildība. Labs piegādātājs izplāno savas darbības dažus soļus uz priekšu, pielāgojas tirgus izmaiņām un vienmēr ir gatavs neparedzētām situācijām.
  • Servisa kvalitāte. Pasūtītājam jāzina, ka problēmas rašanās gadījumā tas varēs ātri un kompetenti atbildēt uz visiem viņa jautājumiem.

Tās nav visas pozitīvās īpašības, kurām vajadzētu piemist piegādātājam.Ar pilnu šo īpašību sarakstu Jūs varat iepazīties šeit.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *