Ideāls Tirdzniecības nojumes

Lai nodrošinātu ērtības dažādu precu pārdošanai tirgos, izveidotu aprīkotas tirdzniecības vietas dažādās vietās, organizētu preču realizāciju vasaras sezonas objektos (pludmales, jūras krasts, parki utt.), optimālais risinājums būtu tirdzniecības nojume. Tā lieliski aizsargā no kaitinošā saules un stipra lietus, citiem laikapstākļiem (daži dizaini arī no vēja), gan pašu pārdevēju, gan piedāvātās preces. Tādējādi nodrošina vietu, kur optimāli izvietot piedāvāto preču produktu, novietot dažādus palīgierīces un patēriņa preces, personīgās mantas, kas var būt noderīgas tirdzniecībai. Turklāt ielas tirdzniecības nojume ne tikai ir plaukts un dažādu līmeņu galda apakšējais telpa, bet tajā ir arī soli, lai pārdevējs varētu sēdēt, gaidot pircēju.

MK Dizains piedāvājumi

Uzņēmums piedāvā kvalitatīvas tirdzniecības nojumes daudzveidīgā sortimentā. Piedāvātie konstrukcijas ir dažādi šīs ēkas izstrādājumi. Tas ļauj izvēlēties optimālu risinājumu atkarībā no

  • tirdzniecības vietas;
  • preces veida, ko plānojat pārdot;
  • preču produktu apjoma, ko plānojat izvietot, un asortimenta, ko plānojat izveidot.

Visi tie ir izgatavoti no koka un aprīkoti ar īpašu lakojumu. Jumts ir izgatavots no izturīga, ūdensnecaurlaidīga seguma, kas iztur mehāniskos bojājumus un saules starojuma iedarbību.

Vitrīnas, plaukti un veikalu konstrukcijas izstrādājumu konstrukcija nodrošina lielisku skatu uz piedāvātajām precēm. Ir konstrukcijas, kurās var izvietot vienu pārdevēju, kā arī pilnas tirdzniecības rindas.

Šīs ēkas ir īpaši dizainētas un spēj ne tikai nodrošināt pārdevējiem labi aprīkotas tirdzniecības vietas, bet arī iekrāso apkārtni. Iepazīstieties ar katalogu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *