Profesionāla bērnu zobārstniecība

Bērnu zobārstniecība Rīgā – tā ir specializēta zobārstniecības joma, kas nodarbojas ar bērnu zobu un mutes dobuma kopšanu. Ārsti specializējas darbā ar maziem pacientiem, tostarp, pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, pusaudžiem, kā arī bērniem ar īpašām vajadzībām. Regulāru izmeklējumu un profilaktisko procedūru veikšana, lai novērstu kariesa un citu mutes dobuma slimību attīstību bērniem.

Bērnu zobārsta palīdzība var būt nepieciešama dažādās situācijās. Zemāk minēsim dažus gadījumus, kad jāvēršas pēc palīdzības pie ārsta:

  1. Ja bērnam ir problēmas ar piena zobiem, piemēram, kariess, plaisas, asiņošana zobu tīrīšanas laikā vai zobu krāsas maiņa, tad jādodas pie bērnu zobārsta, lai novērtētu zobu un smaganu stāvokli.
  2. Ja Jūsu bērns sūdzas par sāpēm, diskomfortu, vai arī jūt zobu vai smaganu sāpes, tas var liecināt par tādu problēmu kā, piemēram, kariess, smaganu iekaisums vai citas slimības. Šajā gadījumā Jums jāvēršas pie bērnu zobārsta, lai veiktu diagnostiku un ārstēšanu.
  3. Ja bērns ir guvis zobu vai žokļa traumu, piemēram, sitienu, kritienu vai citu traumu, jāvēršas pie bērnu zobārsta, lai novērtētu, kā arī ārstētu iespējamos zobu un mutes dobuma audu bojājumus.

Vairāk par bērnu zobārsta konsultāciju var uzzināt ŠEIT.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *