Finieris: augsta kvalitāte uzticamiem risinājumiem

Meklējat universālu un izturīgu būvniecības materiālu?

Pievērsiet uzmanību finierim! Tas ir izgatavots no augstas kvalitātes koksnes, izmantojot mūsdienīgas tehnoloģijas, finierim ir izcilas īpašības, kā arī tam ir plašs pielietojuma klāsts.

Latvijas finiera priekšrocības:

  • Izturība un ilgmūžība.Finieris var izturēt ievērojamu slodzi, nedeformējoties un nešķeļoties. Tas ir izturīgs pret pūšanu, pelējumu un kukaiņiem, tādējādi garantējot ilgu kalpošanas laiku.
  • Mitrumizturība. Īpašām Latvijas finiera šķirnēm, piemēram, FK un FSF, ir paaugstināta mitrumizturība, tāpēc tas ir neaizstājams materiāls būvniecībā un telpu remontā, kur ir paaugstināts mitruma līmenis.
  • Universāls pielietojums. Finieris ir piemērots dažādu uzdevumu realizēšanai: sākot no karkasa māju būvniecības un sienu apšuvuma līdz mēbeļu, iepakojuma materiālu un dekoratīvo elementu ražošanai.
  • Ekoloģiskums. Finieris tiek ražots, ievērojot stingrus ekoloģiskos standartus, tāpēc tas ir drošs un videi draudzīgs materiāls.
  • Plašs sortiments. Pateicoties tam, ka finierim ir dažāds formāts, kvalitātes klases un biezums, var izvēlēties visoptimālāko variantu jebkuram projektam.

Finieris – Jūsu uzticamā izvēle būvniecībai, remontam un savu radošo ideju realizēšanai!

Papildu informāciju par tēmu var atrast Šeit.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *